KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411009

nr 1241 1009

Eddie Figge

(1904-2003), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1949. Olja på pannå, 67x53 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:04:41

Eddie Figge

Läs mer om Eddie Figge